Beauty arrangement in nieuwe Parkhotel Horst Parkhotel Horst is een gloednieuw vier sterren hotel in het Noord-Limburgse Horst tussen Venlo en Venray. Uitstekend geschikt voor een korte vakantie.
De ruďne van het Kasteel Huys ter Horst vormt het decor van het hotel, midden in de bosrijke omgeving en direct aan het water. Fietsers en wandelaars kunnen hun hart ophalen in dit mooie stukje Limburg, ingebed tussen Peel en Maas.
Parkhotel Horst heeft een luxe en Kasteelse uitstraling en beschikt over 78 kamers verdeeld in Comfort kamers, Deluxe kamers, Suites, een Bruidssuite in de torenkamer en een luxueus Hotelappartement.  Uitstekende faciliteiten Parkhotel Horst huisvest het luxe beautycenter ’Allura Beauty & Spa’ voor heerlijke behandelingen. Ook voor visage worden regelmatig workshops gehouden.
Daarnaast biedt het hotel de volgende faciliteiten:
| - | restaurant 'Hof ter Binnen' |  |
Dit arrangement is inclusief
| - | Ontvangst met een heerlijk welkomstdrankje | | - | 2 overnachtingen in een comfortabele kamer | | - | 2x een uitgebreid ontbijtbuffet | | - | Een culinair 4-gangen welkomstdiner op de aankomstdag | | - | Een ontspannende behandeling in ons beautycentrum 'Allura Beauty & Spa'. U hebt de keuze uit een gezichtsbehandeling of lichaamsmassage | | - | 1x gratis gebruik van het solarium | | - | Gratis gebruik van verwarmde binnenzwembad, whirlpool, binnen- en buitensauna en Turks stoombad |
 Prijs: U boekt dit arrangement al vanaf € 195,50 per persoon
Overnacht u liever in een van onze romantische suites dan betaalt u slechts een toeslag van € 40,00 per persoon.
De prijs van het arrangement is geldig tot en met 30 november 2010.  |